Perde Temizleme

Fenerbahçe halı yıkama firmamızın halı yıkama hizmeti dışında “Perde Temizleme” himeti de vardır. Firmamız 1980 yılından beri perde temizleme alanında da hizmet vermektedir. Her türlü perde çeşidini uzman ekibimiz ile birlikte temizliyor ve adresinize teslim ediyoruz. Firmamız perde temizleme sektörünün öncü kuruluşlarından biridir. Tezal Kuru Temizleme adı altında kurulan firmamız hızlı nüfus artışı neticesinde hizmet alanını genişletmiş ve perde temizleme alanında da hizmet vermeye başlamıştır.

Hangi perdeleri temizliyoruz?

Fenerbahçe perde yıkama

Güneşlik: Her çeşit kalın, ince güneş perdelerinizi yıkıyor, ütülüyor ve adresinize teslim ediyoruz.
Tül perde temizliği: tül perdeleriniz ister hassas olsun, ister klasil tül perde olsun her çeşidinin temizliğini yapıyoruz.
Stor perde temizliği: Stor perdeleriniz yerlerinden alarak fabrikamızda profesyonel temizlikten geçirdikten sonra yine yerlerine asıyoruz.
Zebra perde temizliği: Sıklıkla mutfaklarda kullanılan zebra perdelerini de hiç bir zarar vermeden, garantili olarak temizliyoruz.
Fon perde temziliği: Bildiğiniz gibi fon perdelerin yıkanması, ütülenmesi, yerlerine asılması büyük problem oluşturmaktadır. Firmamız perdelerinizi yerlerinden alarak temizleyip, ütüledikten sonra yine yerlerine asmaktadır.
Ve ismini sayamadığımız her türlü perdelerinizi profesyonel ekibimiz tarafından temizledikten sonra yerlerine asıyoruz. Firmamız perde temizliğini % 100 garantili olarak yapmaktadır. Fenerbahçe halı yıkama firmamız müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Perde temizleme hattı: 0216 342 2020

Perde yıkama

perde montajı