Halı Yıkama

Firmamız “halı yıkama” sektöründe uzun yıllardır yer almış bir firmadır. Halı yıkama işinin en ince detaylarına kadar bilgi sahibi olan firmamız bu tecrübesi ile tüm Fenerbahçe semtine ve Kadıköy ilçesine hizmet vermektedir. Bu sayfada firmamızın halıları nasıl yıkadığından ve halı yıkama işinin profesyonelce yapılabilmesi için nelerin gerekliliğinden bahsedeceğiz.

Profesyonel Halı Yıkama

halı yıkama

Halıları Nasıl Yıkıyoruz?

Öncelikle profesyonel halı yıkama nasıl olmalıdır kısaca değinelim.
Halı yıkama yapılacak yerin (fabrika veya tesis diyebiliriz), halı yıkama işi için düzenlemiş, standartlara uygun hale getirilmiş olması şarttır. Malesef günümüzde o kadar amatörce halı yıkama yapılmaktadır ki, yıkama aşamasını görseniz halınızı bile almadan oradan uzaklaşırsınız.
Halı yıkama için gerekli olan tüm makinelerin tedarik edilmesi gerekir: alet işler el övünür diye bir ata sözümüz vardır. Geçekten de öyledir. Makinesiz bir halı yıkama elbette düşünülemez. elle yıkama yapılarak günde 50 halı yıkanırken makine ile hem daha hijyen, hem daha kısa ve daha çok halı yıkanmaktadır.

Halı Yıkama Şampuanı

Halı yıkama deterjanı olarak mutlaka halı yıkama şampuanı tercih edilmelidir. Halı yıkama şampuanları sadece halı için üretildiği için halıya zarar vermez.

Şagi halı yıkama

Uzman personel

Halı yıkama yapacak personel mutlaka uzman olması, bu konuda eğitim alması gerekir. Piyasada malesef sık sık görmekteyiz. Halı yıkama işi her ne kadar 4 mevsim yapılsa da belirli aylarda maksimum seviyeye yükselmektedir. Dolayısıyla bu aylarda amatörce ucuza çalışan personel alınmakta ve iş hızlandırılmaktadır.
Hızlı servis ve kısa zamanda teslimat.
Görüldüğü gibi  “profesyonel halı yıkama” işleminde olmazsa olmaz şartlardır. Profesyonel bir firma yukarıdaki saydığımız maddeleri rahatlıkla yerine getirebilmelidir.

Fenerbahçe halı yıkama firmamız bu saydığımız şartları yerine getirmekte ve müşteri memnuniyetini kazanmaktadır.